مجوز افزایش سرمایه ۱۷ هزار میلیارد ریالی “کاوه” صادر شد

مجوز افزایش سرمایه ۱۷ هزار میلیارد ریالی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با نماد بورسی “کاوه” صادر شد که صرف احداث واحد مگامدول احیاء مستقیم به ظرفیتِ یک میلیون تن در سال خواهد شد.

مجوز افزایش سرمایه ۱۷ هزار میلیارد ریالی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با نماد بورسی “کاوه” صادر شد که صرف احداث واحد مگامدول احیاء مستقیم به ظرفیتِ یک میلیون تن در سال خواهد شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی معدن ۲۴ از سامانه کدال، در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه 1384)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت فولاد کاوه جنوب کیش (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقررات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نشده و افزایش سرمایه با مشخصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع است.
سرمایه فعلی: 15,000,000,000,000 ریال
تعداد سهام قابل انتشار: 17,000,000,000 سهم
ارزش اسمی هر سهم: 1,000 ریال
مبلغ افزایش سرمایه: 17,000,000,000,000 ریال
منبع تأمین افزایش سرمایه:
17,000,000,000,000 ریال از محل سود انباشته،
موضوع افزایش سرمایه: احداثِ واحدِ مگامدول احیاء مستقیم به ظرفیتِ یک میلیون تن در سال

خاطر نشان می‌سازد انجام افزایش سرمایه ، حداکثر تا 60 روز از تاریخ این مجوز امکان‌پذیر خواهد بود و عدم انجام افزایش سرمایه در مهلت مقرر، موجب ابطال این مجوز گردیده و انجام آن مستلزم اخذ مجوز جدید از این سازمان خواهد بود.
همچنین مطابق مادۀ 21 قانون بازار اوراق بهادار، ثبت اوراق بهادار نزد سازمان، به منظور حصول اطمینان از رعایت مقرّرات قانونی و مصوبات سازمان و شفافیت اطلاعاتی بوده و به منزله تأیید مزایا، تضمین سودآوری و یا توصیه و سفارشی در مورد شرکت یا طرح مرتبط با اوراق بهادار، توسط سازمان نیست.
پایان خبر///

 

انتهای پیام//

 

منبع: معدن ۲۴ (www.madan24.com)

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها