مواد معدنی

فیلترها

بیشتر
انتخاب استان
انتخاب وضعیت
خاک صنعتی

فروش خاک صنعتی

فروش مگنتیت

فروش سنگ آهن مگنتیت

فروش مگنتیت

فروش کلوخه مگنتیت

بنتونیت

خرید بنتونیت

کرومیت

خرید کرومیت

mangenez

فروش منگنز وارداتی

مس سولفیدی

فروش کلوخه مس سولفیدی

مگنتیت

فروش سنگ آهن مگنتیت

مگنتیت

فروش سنگ آهن مگنتیت

مگنتیت

فروش سنگ آهن مگنتیت

سرب و روی

درخواست خرید خاک سرب و روی

مس اکسیدی

درخواست خرید مس اکسیدی

گروه معدنی و بازرگانی مانا ماین (manamines) در زمینه خرید و فروش انواع مواد معدنی،  همچنین خرید و فروش معدن فعالیت می‌کند.

مشاوران متخصص گروه معدنی ماناماین شما را در این راستا راهنمایی خواهند کرد.

شرکت بازرگانی معدن ماناماین یکی از معتبرترین و بروزترین سایت های خرید و فروش مواد معدنی ایران و واردات و صادرات مواد معدنی به حساب می‌آید که با داشتن کارشناسان متخصص شما را در امر خرید و فروش مواد معدنس همراهی می‌کند. از آن‌جا که ماناماین دارنده محدوده معدنی در شهرهای مختلف ایران است؛ می‌تواند تامین کننده مواد اولیه معدنی بسیاری از کارخانجات در سطح عمده و خرید و فروش مواد معدنی بی واسطه و با مناسب‌ترین قیمت باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان و یا خرید و فروش مواد معدنی با کارشناسان ارشد بازرگانی ماناماین با شماره 09137709717 تماس حاصل فرمایید.

از جمله مهمترین مواد معدنی فلزی و غیرفلزی که مجموعه بازرگانی ماناماین فعالیت قابل توجهی در زمینه‌ی بازرگانی آن‌ها اعم از خرید، فروش، صادرات و واردات داشته است می‌توان به مس اکسیدی و سولفیدی، سرب اکسیدی و سولفیدی، روی، منگنز، سنگ آهن، کنسانتره آهن، خاک‌ صنعتی، سلیس و غیره اشاره داشت.

همچنین شرکت ماناماین با تامین‌کنندگان محلی نیز تبادل ایجاد کرده و تجربه خریدی امن و مطمئن و تخصصی را برای فعالان در حوزه معدن ایجاد کرده است.

هنگام خرید مواد معدنی باید دقت زیادی داشت؛ زیرا اگر محصولی که تهیه می‌کنید بی از کیفیت مناسب برخوردار نباشد، محصول خروجی هم دارای کیفیت خوبی نخواهد بود و عملا به شما ضرر وارد می‌کند. به منظور جلوگیری از مضرر شدن هنگام خرید مواد معدنی با فعالان این زمینه مشورت داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع مواد معدنی را خریداری کنید.

تامین مواد معدنی

جامعه مدرن و صنعتی شده امروزی برای تامین نیازهای خود به خرید و فروش مواد معدنی احتیاج دارد. صنایع بزرگی که برای میلیون ها انسان در جای جای زمین کالاهای اساسی تولید می کنند، به مواد اولیه ای نیاز دارند که از پوسته زمین استخراج می شود. اصولا به کانی هایی که پوسته زمین را تشکیل می دهند مواد معدنی می گویند. این مواد به دو شکل رسوبی و آذرین یافت می‌شوند. ویژگی های اقلیمی ویژه و پوسته های زمین شناختی ناهمگنی که در کشور ما وجود دارد آن را در ردیف کشورهای غنی قرار می دهند. منابع فراوان معدنی ایران را از حیث خرید و فروش مواد معدنی، درآمدزایی و اشتغال آفرینی به یکی از کشورهای پیشتاز تبدیل نموده است. بیشتر استان های کشور دارای ذخایر مواد معدنی اند.از مهمترین مواد معدنی می توان به سنگ آهن، مس، سرب و روی ، بوکسیت، خاک صنعتی، زغال سنگ، سنگ های ساختمانی و… نام برد که شما می توانید قیمت آنلاین مواد معدنی را در بازرگانی معادن و مواد معدنی ماناماین مشاهده نمایید.

خرید و فروش مواد معدنی از جمله خرید و فروش سنگ آهن، خرید مس و …، صنعت را زنده نگه می دارد. صنعت برای بقا و تولید روزانه به کمیت های بزرگی از مواد معدنی نیازمند است. صنایعی مانند ساخت و ساز، فولاد سازی، تولید شن و ماسه، صنایع داروسازی، ماشین سازی، پتروشیمی و هزاران صنعت دیگر برای سرپا ماندن به تناژهای بزرگی از مواد معدنی نیاز دارند. سنگ آهن ماده اصلی تولید آهن است و همه می دانیم که بدون آهن اصولا صنعت و جامعه مدرن امروزی هرگز پدیدار نمی شدند.
خرید و فروش مواد معدنی و واردات و صادرات آن محدوده های گسترده ای از مواد را شامل می شود. این مواد شامل سرب اکسیدی و سولفیدی، مس اکسیدی و سولفیدی، منگنز، روی اکسیدی و سولفیدی، سنگ آهن و مواد دیگر است. این مواد به صورت کلوخه و همچنین فرآوری شده خرید و فروش می شوند.

چه استان هايي داراي مواد معدني فلزي و غير فلزي هستند؟

 • قزوين
 • قم
 • مرکزي
 • زنجان
 • سمنان
 • کرمان
 • خراسان جنوبي
 • سيستان و بلوچستان
 • و….

قیمت مواد معدنی

فرآیند تعیین قیمت خرید و فروش مواد معدنی روند پیچیده ای دارد. عوامل زیادی در داخل و خارج کشور بر فرآیند قیمت گذاری تاثیر می گذارند. از این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. قیمت ارز و نوسان آن
 2. میزان استخراج مواد معدنی،
 3. بهای جهانی
 4. هزینه‌های حمل و نقل و جابه‌جایی
 5. میزان تقاضای بازار
 6. میزان عرضه مواد معدنی

شما می‌توانید از خدمات معدنی ماناماین برای مشاوره تخصصی در مورد معدن و مواد معدنی خود استفاده نمایید.

در صورتی که مواد معدنی برای فروش دارید می‌توانید در قسمت ثبت آگهی خرید و فروش مواد معدنی ، مواد معدنی مورد نظر خود را ثبت نمایید تا کارشناسان پس از بررسی های لازم اگهی شما را در سایت بازرگانی معدن و مواد معدنی ماناماین ثبت کنند. در مجله ماناماین می‌توانید قیمت روز مواد معدنی ومقالات تخصصی در حوزه معدن و موادمعدنی را مطالعه نمایید