مواد معدنی

فیلترها

بیشتر
انتخاب استان
انتخاب وضعیت
سنگ آهن دانه بندی هماتیت

سنگ آهن دانه بندی هماتیت یزد کد mf1016

سنگ-آهن-هماتیت-دامغان

سنگ آهن هماتیت دامغان

mineral

فروش منگنز نائین

کنسانتره سنگ آهن یزد

کنسانتره سنگ آهن یزد

کنسانتره سنگ آهن

کنسانتره سنگ آهن زنجان

گندله شرکت سنگان خواف

گندله شرکت سنگان خواف

گندله اپال پارسیان

گندله اپال پارسیان

گندله

گندله اردکان

آهن-اسفنجی-شرکت-صنعت-فولاد-شادگان

آهن اسفنجی صنعت فولاد شادگان

گندله زرند

گندله زرند

گلوخه-فولاد-سیرجان-ایرانیان

گندله فولاد سیرجان ایرانیان

گندله-گلگهر-سیرجان

گندله گلگهر سیرجان

خرید و فروش مواد معدنی 


گروه معدنی و بازرگانی مانا ماین (manamines)
در زمینه خرید و فروش مواد معدنی به صورت کلوخه و همچنین به صورت فرآوری شده و همچنین خرید و فروش معدن فعالیت می کند. مانا ماین یکی از معتبرترین و بروزترین سایت های خرید و فروش مواد معدنی به حساب می آید و از جهتی که ماناماین دارنده محدوده معدنی در شهر های مختلف ایران می باشد می تواند تامین کننده مواد اولیه معدنی بسیاری از کارخانجات در سطح عمده و خرید و فروش مواد معدنی بی واسطه و با مناسب ترین قیمت باشد. همچنین ماناماین با تامین کنندگان محلی نیز تبادل ایجاد کرده و تجربه خریدی امن و مطمئن و تخصصی را برای فعالان در حوزه معدن ایجاد کرده است.

مواد معدنی

جامعه مدرن و صنعتی شده امروزی برای تامین نیازهای خود به خرید و فروش مواد معدنی احتیاج دارد. صنایع بزرگی که برای میلیون ها انسان در جای جای زمین کالاهای اساسی تولید می کنند، به مواد اولیه ای نیاز دارند که از پوسته زمین استخراج می شود. اصولا به کانی هایی که پوسته زمین را تشکیل می دهند مواد معدنی می گویند. این مواد به دو شکل رسوبی و آذرین یافت می شوند. ویژگی های اقلیمی ویژه و پوسته های زمین شناختی ناهمگنی که در کشور ما وجود دارد آن را در ردیف کشورهای غنی قرار می دهند. منابع فراوان معدنی ایران را از حیث خرید و فروش مواد معدنی، درآمدزایی و اشتغال آفرینی به یکی از کشورهای پیشتاز تبدیل نموده است. بیشتر استان های کشور دارای ذخایر مواد معدنی اند.از مهمترین مواد معدنی می توان به سنگ آهن، مس، سرب و روی ، بوکسیت، خاک صنعتی، زغال سنگ، سنگ های ساختمانی و… نام برد که شما می توانید قیمت آنلاین مواد معدنی را در بازرگانی معادن و مواد معدنی ماناماین مشاهده نمایید.

خرید و فروش مواد معدنی از جمله خرید و فروش سنگ آهن، خرید مس و …، صنعت را زنده نگه می دارد. صنعت برای بقا و تولید روزانه به کمیت های بزرگی از مواد معدنی نیازمند است. صنایعی مانند ساخت و ساز، فولاد سازی، تولید شن و ماسه، صنایع داروسازی، ماشین سازی، پتروشیمی و هزاران صنعت دیگر برای سرپا ماندن به تناژهای بزرگی از مواد معدنی نیاز دارند. سنگ آهن ماده اصلی تولید آهن است و همه می دانیم که بدون آهن اصولا صنعت و جامعه مدرن امروزی هرگز پدیدار نمی شدند.
خرید و فروش مواد معدنی و واردات و صادرات آن محدوده های گسترده ای از مواد را شامل می شود. این مواد شامل سرب اکسیدی و سولفیدی، مس اکسیدی و سولفیدی، منگنز، روی اکسیدی و سولفیدی، سنگ آهن و مواد دیگر است. این مواد به صورت کلوخه و همچنین فرآوری شده خرید و فروش می شوند.

قیمت مواد معدنی

فرآیند تعیین قیمت خرید و فروش مواد معدنی روند پیچیده ای دارد. عوامل زیادی در داخل و خارج کشور بر فرآیند قیمت گذاری تاثیر می گذارند. از این عوامل می توان به قیمت ارز و نوسان آن، میزان استخراج مواد معدنی، بهای جهانی، هزینه های حمل و نقل و جابه جایی، میزان تقاضای بازار و میزان عرضه مواد معدنی اشاره نمود.شما می توانید از خدمات معدنی ماناماین برای مشاوره تخصصی در مورد معدن و مواد معدنی خود استفاده نمایید. 

در صورتی که مواد معدنی برای فروش دارید می توانید در قسمت ثبت آگهی خرید و فروش مواد معدنی ، مواد معدنی مورد نظر خود را ثبت نمایید تا کارشناسان پس از بررسی های لازم اگهی شما را در سایت بازرگانی معدن و مواد معدنی ماناماین ثبت کنند. در مجله ماناماین می توانید قیمت روز مواد معدنی ومقالات تخصصی در حوزه معدن و مواد معدنی را مطالعه نمایید.