خدمات ماناماین

خدمات کارشناسی و ثبت محدوده معدن

همراه با مانا ماین با ثبت محدوده شما به همراه کارشناسی محدوده با کمترین هزینه

اگر محدوده معدنی یافته اید و قصد دارید آن را ثبت کنید اما از صحت و قابلیت آن و امکان به ثبت رساندن آن مطمئن نیستید و یا تخصص آن را ندارید. تیم ماناماین این محدوده معدنی را کارشناسی و تا مرحله ثبت در کنار شما خواهد بود.

خدمات قابل ارائه ماناماین در حوزه کارشناسی معدن

 • مشاوره
 • کارشناسی محدوده
 • کارشناسی اکتشاف
 • کارشناسی استخراج
 • کارشناس فرآوری

مراحل انجام خدمات کارشناسی معدن

۱

اعلام تمایل به همکاری توسط مشتری

۲

عقد قرارداد اولیه

۳

دریافت مختصات جغرافیایی محدوده از مشتری

۴

بررسی بلامعارض بودن محدوده

۵

کارشناسی محدوده و تحقیقات اولیه

۶

انجام امور ثبت محدوده

برای دریافت مشاوره با کارشناسان ماناماین تماس بگیرید.

نحوه همکاری با ماناماین برای "خدمات کارشناسی و ثبت محدوده معدن" به سه شکل امکان پذیر است:

مشارکت

اگر سرمایه، وقت و تخصص لازم برای انجام امور اجرایی را ندارید، ماناماین از سرمایه، دانش و تیم تخصصی خود بهره گرفته و با شما همکاری خود را آغاز می‌نماید.

خدمات

اگر زمان و سرمایه لازم را دارید می‌توانید انجام امور اجرایی را به صورت خدمات به ماناماین بسپارید. ماناماین این فعالیت‌ها را به صورت تخصصی و به شکل خدماتی برای شما اجرا می‌کند.

سرمایه گذاری

اگر صرفا سرمایه لازم را برای شروع و به نتیجه رساندن ندارید ماناماین پس از بررسی‌های لازم، در پروژه شما سرمایه گذاری می‌کند.

ارسال درخواست "خدمات کارشناسی و ثبت محدوده معدن"

چنانچه تمایل دارید در خصوص “خدمات کارشناسی و ثبت محدوده معدن” با ماناماین همکاری کنید، می توانید با تکمیل فرم زیر درخواست خود را برای ما بفرستید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس میگیریم.

کارشناسی و ثبت محدوده معدن

به مناطقی که قبلا هیچ گونه عملیات اکتشافی و یا بهره برداری بر روی آن انجام نشده باشد را محدوده آزاد گویند.شما می توانید برای انجام اصولی این موارد از خدمات کارشناسی و ثبت محدوده ماناماین استفاده نمایید.

مراحل ثبت محدوده معدنی 

 • متقاضى داراى شرایط لازم جهت اخذ پروانه اکتشاف باشد.
 • منطقه مورد درخواست آزاد باشد

وزارت معادن و فلزات پس از تطبیق محدوده مورد درخواست با کالک مربوط، در صورت آزاد بودن تمام یا قسمتى از محدوده مورد تقاضا، محدوده مورد درخواست را در آن قسمت آزاد به نام متقاضى حفظ مى کند و ظرف مدت مقرر مشخصات محدوده ثبت شده را به متقاضى ابلاغ مى نماید.

 • اعلام بلامعارض بودن محدوده 

پس از بررسى مدارک متقاضى و در صورتى که محدوده مورد درخواست جهت صدور پروانه اکتشاف بلامعارض باشد، اداره کل معادن و فلزات حداکثر ظرف مدت 7 روز ادارى طى نامه اى به شخص متقاضى اعلام مى دارد که تمام یا بخشى از محدوده مورد درخواست بلامعارض بوده و صدور پروانه اکتشاف براى آن از سوى اداره کل بلامانع مى باشد. معادن بلامعارض به معادنى اطلاق مى شود که فاقد بهره بردارى بوده و یا واگذارى آن از نظر قانون معادن معنى نداشته باشد نمونه نامه اى که از طرف اداره کل و فلزات به متقاضیان درخواست پروانه اکتشاف داده مى شود در زیر آورده شده است.

 • مدارک مورد نیاز بعد از بلامعارض بودن

پس از دریافت نامه بلامعارض بودن منطقه مورد درخواست فوق، متقاضى حداکثر ظرف مدت 2 ماه موارد زیر را تهیه و به سازمان صنایع و معادن تسلیم نماید.

1- تکمیل و ارائه تعهد نامه مربوط به انجام عملیات اکتشاف طبق اصول فنى و رعایت ضوابط و شرایط وزارت صنایع و معادن.

2- معرفى مسئول فنى مورد تائید سازمان جهت هدایت عملیات اکتشافی.

 • اقدامات سازمان بعد از بلامعارض بودن

جهت تسریع در امر اکتشاف ذخایر معدنى بهتر است سازمان بعد از اعلام بلامعارض بودن منطقه مورد نظر جهت اکتشاف نسبت به استعلامات مورد نیاز از دستگاه‌هاى اجرائى مربوط اقدام نماید. این اقدام سازمان صنایع و معادن باعث مى‌شود که امر اکتشاف تسریع گردد. و حتى اگر متقاضى از ادامه عملیات اکتشاف منصرف گردد و یا به هر دلیل دیگر عملیات اکتشاف فوق در منطقه مورد نظر براى متقاضى متوقف شود، استعلامات فوق براى درخواست هاى بعدى از آن منطقه قابل استفاده بوده و در تسریع امر اکتشاف منطقه بسیار موثر خواهد بود.

پس از اینکه متقاضى طى نامه اى تعهد نامه مربوط به انجام عملیات اکتشافى و معرفى مسئول فنى مورد تائید را به سازمان صنایع و معادن تسلیم نمود، طى همان نامه مى بایست درخواست میله گذارى را نماید.

برای انجام کلیه خدمات معدنی از جمله

مشاوره استخراج معدن

اکتشاف معدن

فرآوری مواد معدنی

و سرمایه گذاری در معدن

تیم تخصصی ماناماین همراه شما خواهد بود.

 • انجام عملیات میله گذاری

برخی از خدمات قابل ارائه در زمینه ثبت محدوده های معدنی  توسط مانا ماین 

 • مشاوره ها و کارشناسی های فنی اولیه محدوده
 • انجام مراحل ثبت محدوده بنام متقاضی
 • انجام استعلامات مربوطه از ادارات دولتی
 • انجام عملیات میله گذاری

می توانید برای دریافت خدمات معدنی با مجرب ترین کارشناسان ماناماین در ارتباط باشید. همچنین برای مطالعه بروزترین و جامع‌ترین مطالب در حوزه کارشناسی و ثبت محدوده معدنی به مجله ماناماین مراجعه نمایید.

 

ثبت درخواست "خدمات کارشناسی و ثبت محدوده معدن"

ثبت درخواست "خدمات کارشناسی و ثبت محدوده معدن"

اطلاعات شخصی
آدرس
سوابق تحصیلی
نام موسسه
مقطع
رشته
 
سوابق شغلی
نام سازمان
زمینه فعالیت
سمت
علت قطع همکاری
 
Max. file size: 400 MB.