معدنِ معدنی‌ها !

با ماناماین، معدنِ معدنی‌ها آشنا شوید.

ماناماین

درباره ماناماین

برای کارگران سخت ترین کار دنیا ، کار در معدن است.اما این صرفا برای کارگران این بخش نیست.کار معدن برای کار آفرینان این صنعت هم سخت ترین کار دنیاست.صنعتی که برای فعالان آن ریسک پذیری بالایی دارد و صنعتی سرمایه‌بر است. در این صنعت تجهیزات و منابع انسانی که باید آن را متقاعد کنیم تا در نقاط دوردست و بدون امکانات شهری فعالیت کنند کار آسانی نیست. اما این سختی صرفا به بعد فنی و انسانی ختم نمی شود مشکلات و شکل گیری مثل یافتن و ارزیابی تامین کنندگان و پیمانکاران و همچنین خرید و فروش معدن، یا خرید و فروش مواد معدنی برای فعالان این صنعت حیاتی و پر از چالش است.

شرکت مانا معدن کیان تجارت تحت برند مانا ماین آمده است تا در بستر معدن دیجیتال و سیستماتیک از طریق خدمات آنلاین و آفلاین تا حد توان خود دانش فنی را در این قسمت ارتقا و چالش های فعالان این صنعت را کاهش دهد مانا ماین بر آن است ، ارتباط تامین کنندگان ، پیمانکاران متخصص و فعالان و معدن داران را سهولت بخش دو از این طریق صنعت معدن کشور را متحول سازد.

بستر اینترنتی manamines.com فضایی است که یک فعال حوزه معدن می تواند در آن به راحتی و از فضایی مدرن و دیجیتال از فرصت های جدید معدنی آگاه بشود تا در آن ها سرمایه گذاری کند، تولید‌کننده می تواند برای تامین مواد معدنی اولیه مورد نیاز کارخانه خود از این طریق مانا‌ماین راحت‌تر، سریع‌تر، امن‌تر و مطلوب‌تر از گذشته اقدام کند.

معدن داران و سرمایه گذاران در حوزه معدن می توانند به راحتی بخشی از فعالیت های کارشناسی و ثبت محدوده معدن ، اکتشاف معدن ، استخراج انواع معدن ها، فرآوری مواد معدنی و… خود را به ماناماین بسپارند. در صورت کمبود سرمایه جهت توسعه کار خود به سرمایه گذاران از طریق مانا ماین دست پیدا کنند.

از طریق مانا ماین در فضای امن و با سود خوب بفروشند و دغدغه های فروش کمتری داشته باشد. در تامین و جذب تامین کنندگان سریعتر، راحت تر و مطمئن تر به حجم زیادی از آن‌ها دست پیدا کنند  و به بهترین کارشناسان متصل گردند. مانا‌ماین به متخصصین توانمند هم این امکان را می‌دهد تا بتوانند با کمک این بستر از تخصص خود حداکثر بهره را گیرند.

خدمات معدنی مانا ماین

مانا‌ماین از طریق خدمات خود نتایج زیر را برای صنعت معدن کشور حاصل می کند:

 1. ایجاد فضایی برای خرید و فروش معدن و خرید و فروش مواد معدنی برای رونق بخشیدن به این صنعت و جذب دغدغه معدن داران
 2. تامین تیم های تخصصی و اجرایی فعالیت های مورد نیاز جهت ثبت، کشف، بهره برداری و فرآوری معادن و مواد معدنی.
 3. کمک به جذب سرمایه و سرمایه گذار برای کسانی که در راستای کشف و بهره برداری از معدن خود نیاز به سرمایه دارند.
 4. مساعدت تولید کننده در تامین مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات
 5. ایجاد سهولت در جستجو، ارزیابی و ایجاد تعامل  و همکاری بین تامین کنندگان، پیمانکاران، متخصصین، فعالان حوزه معدن و معدن داران

تمایز‌های مانا‌ماین

 1. دانش روز 
 2. پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین 
 3. واحد حقوقی 
 4. تیم اجرایی 

ارزش‌های مانا‌ماین

 • حفظ اسرار و اطلاعات مشتریان
 • حمایت از فعالان صنعت معدن
 • رعایت اصول اخلاقی و صداقت محوری

فعالیت‌های مانا‌ماین