معدنِ معدنی‌ها !

با ماناماین، معدنِ معدنی‌ها آشنا شوید.

درباره ماناماین

برای کارگران سخت‌ترین کار دنیا، کار در معدن است. اما این صرفا برای کارگران این بخش نیست. کار معدن برای کار آفرینان این صنعت هم سخت‌ترین کار دنیاست.صنعتی که برای فعالان آن ریسک پذیری بالایی دارد و صنعتی سرمایه‌بر است. در این صنعت تجهیزات و منابع انسانی که باید آن‌ها را متقاعد کنیم تا در نقاط دوردست و بدون امکانات شهری فعالیت کنند، کار آسانی نیست. اما این سختی صرفا به بعد فنی و انسانی ختم نمی‌شود مشکلات و شکل‌گیری مثل یافتن و ارزیابی تامین‌کنندگان و پیمانکاران و همچنین خرید و فروش معدن، یا خرید و فروش مواد معدنی برای فعالان این صنعت حیاتی و پر از چالش است.

شرکت مانا معدن کیان تجارت تحت برند مانا ماین، آمده است تا در بستر معدن دیجیتال و سیستماتیک از طریق خدمات آنلاین و آفلاین تا حد توان خود، دانش فنی را در این قسمت ارتقا بخشد و چالش‌های فعالان این صنعت را کاهش دهد. ماناماین بر آن است، ارتباط تامین‌کنندگان ، پیمانکاران متخصص و فعالان و معدن‌داران را سهولت بخشد و از این طریق صنعت معدن کشور را متحول سازد.

بستر اینترنتی www.manamines.com فضایی است که یک فعال حوزه معدن می‌تواند در آن به راحتی و از فضایی مدرن و دیجیتال از فرصت‌های جدید معدنی آگاه شود تا در آن‌ها سرمایه‌گذاری کند، تولید‌کننده می‌تواند برای تامین مواد معدنی اولیه مورد نیاز کارخانه خود از طریق مانا‌ماین راحت‌تر، سریع‌تر، امن‌تر و مطلوب‌تر از گذشته اقدام کند.

معدن داران و سرمایه گذاران در حوزه معدن می‌توانند به راحتی بخشی از فعالیت‌های کارشناسی و ثبت محدوده معدن ، اکتشاف معدن ، استخراج انواع معدن ها، فرآوری مواد معدنی و… خود را به ماناماین بسپارند. در صورت کمبود سرمایه جهت توسعه کار خود به سرمایه گذاران از طریق ماناماین دست پیدا کنند، از طریق ماناماین در فضای امن و با سود خوب بفروشند و دغدغه‌های فروش کمتری داشته باشد.

در تامین و جذب تامین کنندگان سریعتر، راحت‌تر و مطمئن‌تر به حجم زیادی از آن‌ها دست پیدا کنند و به بهترین کارشناسان متصل گردند. مانا‌ماین به متخصصین توانمند هم این امکان را می‌دهد تا بتوانند با کمک این بستر، از تخصص خود حداکثر بهره را بگیرند.

خدمات معدنی مانا ماین

 

 

مانا‌ماین از طریق خدمات خود نتایج زیر را برای صنعت معدن کشور حاصل می‌کند:

 1. ایجاد فضایی برای خرید و فروش معدن و مواد معدنی برای رونق بخشیدن به این صنعت و رفع دغدغه معدن‌داران
 2. تامین تیم‌های تخصصی و اجرایی فعالیت‌های مورد نیاز جهت ثبت، اکتشاف، بهره‌برداری و فرآوری معادن و مواد معدنی.
 3. کمک به جذب سرمایه و سرمایه‌گذار برای کسانی که در راستای کشف و بهره‌برداری از معدن خود نیاز به سرمایه دارند.
 4. مساعدت تولید کننده در تامین مواد اولیه مورد نیاز
 5. ایجاد سهولت در جستجو، ارزیابی و ایجاد تعامل و همکاری بین تامین کنندگان، پیمانکاران، متخصصین، فعالان حوزه معدن و معدن داران

تمایز‌های مانا‌ماین

 1. دانش روز 
 2. پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین 
 3. واحد حقوقی 
 4. تیم اجرایی 

ارزش‌های مانا‌ماین

 • حفظ اسرار و اطلاعات مشتریان
 • حمایت از فعالان صنعت معدن
 • رعایت اصول اخلاقی و صداقت محوری

فعالیت‌های مانا‌ماین