خدمات ماناماین

استخدام

اگر مهارت و تخصص در حوزه معدن دارید برای دیده شدن بهتر در جامعه معدنی آگهی درخواست استخدام خود را ثبت کنید.

مزایای درخواست استخدام در بخش معدن از طریق ماناماین

  • شرکت معتبر و دارای مجوز
  • قرارداد مطمئن و محکم 
  • دارای تخصص، تجربه و سابقه 

برای دریافت مشاوره با کارشناسان ماناماین تماس بگیرید.

نحوه همکاری با ماناماین برای "استخدام" به سه شکل امکان پذیر است:

مشارکت

اگر سرمایه، وقت و تخصص لازم برای انجام امور اجرایی را ندارید، ماناماین از سرمایه، دانش و تیم تخصصی خود بهره گرفته و با شما همکاری خود را آغاز می‌نماید.

خدمات

اگر زمان و سرمایه لازم را دارید می‌توانید انجام امور اجرایی را به صورت خدمات به ماناماین بسپارید. ماناماین این فعالیت‌ها را به صورت تخصصی و به شکل خدماتی برای شما اجرا می‌کند.

سرمایه گذاری

اگر صرفا سرمایه لازم را برای شروع و به نتیجه رساندن ندارید ماناماین پس از بررسی‌های لازم، در پروژه شما سرمایه گذاری می‌کند.

ارسال درخواست "استخدام"

چنانچه تمایل دارید در خصوص “استخدام” با ماناماین همکاری کنید، می توانید با تکمیل فرم زیر درخواست خود را برای ما بفرستید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس میگیریم.

ایران حدود 7 درصد از ذخایر معدنی جهان را دارد و جزء 14 کشور برتر از نظر ذخایر معدنی محسوب می شود. از این رو ماناماین فرصت سرمایه گذاری بخش خصوصی در صنایع معدنی کشور را فراهم آورده است. شرکت بازرگانی معدن ومواد معدنی مانا ماین یکی از شرکت های سرمایه گذاری معدن با داشتن مجرب ترین متخصصان در این حوزه و با به کار گیری به روز ترین متدها و روش ها در حوزه سرمایه گذاری معدنی فعالیت می کند.

اگر تمایل به سرمایه گذاری در بخش صنایع معدنی از اکتشاف تا فرآوری مواد معدنی هستید ولی دانش و تخصص لازم را در حوزه معدن ندارید ماناماین بستری امن را برای سرمایه گذاری معدنی و خدمات معدنی را در اختیار شما قرار داده است. شما می توانید از طریق ماناماین مشارکت در سرمایه گذاری معدن را داشته باشید.

همچنین در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در مورد خدمات مهندسی معدن مانند خدمات استخراج مواد معدنی، مشاوره و ثبت محدوده معدن، مهندسی مشاوره اکتشاف معدن و فرآوری مواد معدنی را از ماناماین دریافت کنید.

تیم تخصصی ماناماین شما را در هر کدام از مراحل سرمایه گذاری معدن از سرمایه گذاری در اکتشاف معدن تا سرمایه گذاری در خرید و فروش مواد معدنی همراه شما خواهد بود. حتی شما می توانید مدت زمان سرمایه گذاری معدن و میزان برداشت سود خود را از معدن با تیم ماناماین در میان گذاشته و قرار دادد مطمئن و ایمن سرمایه گذاری خود را منعقد نمایید.

ثبت درخواست "استخدام"

ثبت درخواست "استخدام"

اطلاعات شخصی
آدرس
سوابق تحصیلی
نام موسسه
مقطع
رشته
 
سوابق شغلی
نام سازمان
زمینه فعالیت
سمت
علت قطع همکاری
 
Max. file size: 400 MB.