خدمات ماناماین

سرمایه گذاری در معدن

معدن، ثروتی نهفته در دل خاک

اگر تمایل به سرمایه گذاری در بخش معدن دارید ولی تخصص و تجربه لازم را ندارید ماناماین بستری امن برای سرمایه گذاران بخش معدن ایجاد نموده است. شما می توانید از طریق ماناماین سرمایه خود را در حوزه معدن وارد کنید و از سرمایه گذاری در صنعت بزرگ معدن بهره مند شوید.

مزایای سرمایه گذاری در بخش معدن از طریق ماناماین

  • شرکت معتبر و دارای مجوز
  • قرارداد مطمئن و محکم 
  • شفافیت در گزارشات وضعیت سرمایه گذاری 
  • دارای تخصص، تجربه و سابقه 

فرصت های سرمایه گذاری معدن

  • سرمایه گذاری و ثبت محدوده های موجود
  • سرمایه گذاری در خرید امتیاز معادن موجود
  • سرمایه گذاری در اکتشاف و بهره برداری
  • سرمایه گذاری در فرآوری
  • سرمایه گذاری در ماشین آلات و تجهیزات

تمایل به سرمایه گذاری در معدن دارید ؟

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ماناماین تماس بگیرید.

ارسال درخواست "سرمایه گذاری در معدن"

چنانچه تمایل دارید در خصوص “سرمایه گذاری در معدن” با ماناماین همکاری کنید، می توانید با تکمیل فرم زیر درخواست خود را برای ما بفرستید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس میگیریم.

ایران حدود 7 درصد از ذخایر معدنی جهان را دارد و جزء 14 کشور برتر از نظر ذخایر معدنی محسوب می شود. از این رو ماناماین فرصت سرمایه گذاری بخش خصوصی در صنایع معدنی کشور را فراهم آورده است. شرکت بازرگانی معدن ومواد معدنی مانا ماین یکی از شرکت های سرمایه‌گذاری معدن با داشتن مجرب ترین متخصصان در این حوزه و با به کار گیری به روز ترین متدها و روش ها در حوزه سرمایه گذاری معدنی فعالیت می کند.

اگر تمایل به سرمایه گذاری در بخش صنایع معدنی از اکتشاف تا فرآوری مواد معدنی هستید ولی دانش و تخصص لازم را در حوزه معدن ندارید ماناماین بستری امن را برای سرمایه گذاری معدنی و خدمات معدنی را در اختیار شما قرار داده است. شما می توانید از طریق ماناماین مشارکت در سرمایه گذاری معدن را داشته باشید.

همچنین در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در مورد خدمات مهندسی معدن مانند خدمات استخراج مواد معدنی، مشاوره و ثبت محدوده معدن، مهندسی مشاوره اکتشاف معدن و فرآوری مواد معدنی دارید،  با کارشناسان متخصص ما در ماناماین با شماره 09137709717 و 09137709727 تماس حاصل فرمایید.

تیم تخصصی ماناماین شما را در هر کدام از مراحل سرمایهگذاری معدن از سرمایه گذاری در اکتشاف معدن تا سرمایه گذاری در خرید و فروش مواد معدنی همراه شما خواهد بود. حتی شما می توانید مدت زمان سرمایه گذاری معدن و میزان برداشت سود خود را از معدن با تیم ماناماین در میان گذاشته و قرار دادد مطمئن و ایمن سرمایه گذاری خود را منعقد نمایید.

راهنمای سرمایه‌گذاری امن در معدن

گروه معدنی بازرگانی ماناماین در راستای سرمایه گذاری امن، در گام اول، پروژه‌های سرمایه گذاری جهت جذب سرمایه‌گذار در محدوده‌های مختلف مانند مس، طلا، آهن، مولیبدن، زغال‌سنگ، سرب و روی و … را معرفی می‌کند. پروژه‌های امن سرمایه گذاری در معدن همگی باید دارای پروانه بهره‌برداری بوده و گزارشات زمین‌شناسی و پیش امکان سنجی آن‌ها برای ارائه به سرمایه‌گذار آماده باشند. میزان حفاری جهت اکتشاف تکمیلی، ظرفیت واحد فناوری و میان استخراج ماده معدنی در سال مشخص باشد و در ازای آورده نقدی سرمایه‌گذار معدن، بخشی ار سهام محدوده یا معدن با توافق طرفین واگذار گردند.

 

 

ثبت درخواست "سرمایه گذاری در معدن"

مثلا: 6789 345 0912
میزان سرمایه گذاری بر حسب تومان وارد شود.

ثبت درخواست "سرمایه گذاری در معدن"