خدمات ماناماین

خدمات ماناماین متناسب با وضعیت معدن شما به شرح زیر می باشد:ماناماین در اجرای هر کدام از این خدمات به صورت مشارکت، پیمانکاری و یا سرمایه گذاری با شما همراه خواهد بود.

کارشناسی معدن

کارشناسی و ثبت محدوده معدن

خدمات کارشناسی معدن برای آن دسته از فعالین حوزه معدن که محدوده معدنی را یافته و خواهان انجام مراحل ارزیابی اولیه معدن و در نهایت ثبت آن محدوده هستند در نظر گرفته شده است.

در صورتی که محدوده ای دارید و توان فنی و علمی و مالی لازم برای ثبت آن را در اختیار ندارید، ماناماین به داشتن کارشناسانی خبره و متخصص در کنار شما خواهند بود تا محدوده شما را پس از بازدید، کارشناسی کرده و در صورت بلامعارض بودن آن، اقدام به ثبت محدوده به نام شما، نماید.پس همکاری با ماناماین را از همین ابتدا شروع کرده و برای توضیحات بیشتر بروی اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

اکتشاف معدن

اکتشاف از دیگر خدمات ماناماین می باشد. در صورتی که محدوده شما ثبت شده است مانا ماین نسبت به پی جویی و بررسی آن محدوده اقدام می نماید.

شرکت ماناماین با در اختیار داشتن کارشناسان و مهندسین باتجربه و همچنین ساختار مدیریتی مناسب در حوزه زمین شناسی و اکتشاف معدن اعم از پی جویی، تهیه نقشه های زمین شناسی و توپوگرافی، حفر ترانشه ها، نمونه گیری از کانسار و همچنین گمانه های اکتشافی در قالب پیشنهادات مختلف که مورد نیاز کارفرمایان و همکاران حوزه صنعت و معدن می باشد، به طور کامل و جامع ارائه خواهد نمود.پس همکاری با ماناماین را از همین ابتدا شروع کرده و برای توضیحات بیشتر بروی اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

اکتشاف-معدن
استخراج-معدن

استخراج معدن

اگر معدنی دارید که پروانه اکتشاف دارد اما هنوز در مرحله استخراج و بهره برداری قرار نگرفته است.تیم تخصصی ماناماین شما را در انجام مراحل مقدمات آن یاری می نماید.

شرکت ماناماین با در اختیار داشتن کارشناسان و مهندسین باتجربه و همچنین ساختار مدیریتی مناسب در حوزه استخراج معدن اعم از طراحی، حفاری و آتشباری و بارگیری و باربری و همچنین باطله برداری معدن در قالب پیشنهادات مختلف که مورد نیاز کارفرمایان و همکاران حوزه صنعت و معدن می باشد، به طور کامل و جامع ارائه خواهد نمود. پس همکاری با ماناماین را از همین ابتدا شروع کرده و برای توضیحات بیشتر بروی اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

فرآوری مواد معدنی

ماناماین تا زمان حصول نتیجه نهایی و فرآوری ماده معدنی در کنار شما هست.

شرکت ماناماین با در اختیار داشتن کارشناسان و مهندسین باتجربه و همچنین ساختار مدیریتی مناسب در حوزه فرآوری مواد معدنی و خردایش  و دانه بندی آن ها در قالب پیشنهادات مختلف که مورد نیاز کارفرمایان و همکاران حوزه صنعت و معدن می باشد، به طور کامل و جامع ارائه خواهد نمود. پس همکاری با ماناماین را از همین ابتدا شروع کرده و برای توضیحات بیشتر بروی اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

سرمایه گذاری در معدن

سرمایه گذاری در معدن

خدمات سرمایه گذاری در معدن برای آن دسته از افرادی که علاقه و تمایل به سرمایه گذاری در معدن را دارند ولی دانش و تخصص لازم را ندارند، بستری را فراهم آورده است تا زیر نظر مجرب ترین کارشناسان به سرمایه گذاری در این حوزه بپردازند.

بازرگانی معدن و مواد معدنی ماناماین، بستری را فراهم آورده است تا افرادی که علاقه مند به سرمایه گذاری در بخش معدن و مواد معدنی هستند با خیال راحت و در فضایی امن و مطمئن از طریق ماناماین سرمایه خود را وارد کنید و از سود و سرمایه گذاری در این صنعت بزرگ بهره مند شوید . برای ثبت درخواست و توضیحات بیشتر کلیک کنید. 

خدمات معدنی ماناماین

مانا ماین ارائه دهنده خدمات معدنی شامل کارشناسی و ثبت محدوده معدن، فرآوری مواد معدنی ، اکتشاف معدن،استخراج معدن و مشاوره تخصصی معدن و مواد معدنی می باشد. خدمات فنی مهندسی معدن و مشاوره امور معدنی در مانا ماین توسط کادری متخصص و حرفه ای صورت می گیرد.همچنین در بخش بازرگانی ماناماین خرید و فروش مواد معدنی و خرید و فروش معدن در بستری امن و با نظارت متخصصان در این حوزه فراهم شده است. 

همچنین بسیاری از شرکت های خدمات معدنی با مانا ماین در حال همکاری می باشند.شرکت معدنی مانا ماین توانایی و امکانات لازم را در جهت ارائه خدمات مهندسی معدن برای شما فراهم کرده است.خدمات تخصصی ارائه شده توسط مانا ماین شامل خدمات کارشناسی و ثبت محدوده معدنی، خدمات اکتشاف، خدمات استخراج معدن، سرمایه گذاری در معدن و فرآوری مواد معدنی می باشد. 

خدمات مهندسی و مشاوره معدن به شرح زیر تقسیم می شود:

  • تخصص پی جویی و اکتشاف معدن 
  • تخصص کانه آرایی و فرآوری مواد معدنی
  • تخصص استخراج و بهره برداری معدن

 ماناماین به منظور تقویت دانش در این حوزه از بروز ترین خدمات تخصصی معدن استفاده می کند همچنین در مجله ماناماین نیز میتوانید بروزترین مطالب در حوزه انواع روش های انجام خدمات معدنی، روش های اکتشاف و استخراج معدن مطالب جامعی را مطالعه نمایید .

در ماناماین تایمز نیز جدیدترین و داغ ترین اخبار در حوزه معدن و مواد معدنی را در این حوزه می توانید مطالعه نمایید. از این رو شما می توانید در صورت نیاز برای دریافت مشاوره تخصصی معدن در بخش های مختلف معدن و مواد معدنی با کارشناسان مجرب مانا ماین در زمینه خدمات فنی مهندسی معدن و انجام کلیه خدمات معدنی و پیمانکاری معدن با استفاده از بروز ترین متد ها و روش ها در ارتباط باشید.