خدمات ماناماین

شما می توانید در این قسمت معدن و مواد معدنی خود را به ماناماین بسپارید تا بعد از بررسی کارشناسان در اسرع وقت نسبت به فروش آن اقدام نماید. برای ثبت آگهی های خرید و فروش مواد معدنی و معدن می توانید در ماناماین آگهی خود را ثبت کنید تا بعد از تاییدیه نهایی متخصصان معدنی ماناماین اگهی شما نمایش داده شود.

مراحل ثبت آگهی خرید و فروش

۱

ثبت درخواست

۲

بررسی درخواست توسط واحد بازرگانی ماناماین

۳

بررسی درخواست توسط واحد فنی ماناماین

۴

تماس واحد بازرگانی با آگهی دهنده

۵

انتشار آگهی در وبسایت و رسانه ها

۶

مراحل نهایی کردن مذاکره در صورت ایجاد تقاضا

به ثبت آگهی خرید و فروش نیاز دارید ؟

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ماناماین تماس بگیرید.

ارسال درخواست "ثبت آگهی خرید و فروش"

چنانچه تمایل دارید در خصوص “ثبت آگهی خرید و فروش” با ماناماین همکاری کنید، می توانید با تکمیل فرم زیر درخواست خود را برای ما بفرستید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس میگیریم.

ثبت آگهی خرید و فروش معدن و مواد معدنی

گروه معدنی و بازرگانی معدن ومواد معدنی ماناماین فرصتی را برای جامعه معدنی به وجود آورده تا با ثبت آگهی و نیازمندی های رایگان معدن در سایت ماناماین با مشاوره متخصصان معدن ماناماین معامله مورد نظر خود را انجام دهند. با سایت ثبت آگهی خرید و فروش معدن ومواد معدنی ماناماین می توانید در کمترین زمان اگهی خود را ثبت کنید و در فضایی مطمئن معامله مورد نظر خود را انجام دهید.

نجوه نمایش درج آگهی در سایت ماناماین

کاربران می توانند از طریق ثبت آگهی خرید و فروش معدن آگهی مورد نظر خود را در سایت ماناماین ثبت کنند.پس از بررسی متخصصان معدنی ماناماین و بررسی درخواست توسط واحد بازرگانی و فنی ماناماین با آگهی دهنده تماس و آگهی مورد نظر متقاضی به صورت رایگان در وبسایت و رسانه های ماناماین به صورت تخصصی انتشار و تبلیغ می شود و در صورت ایجاد تقاضا مراحل نهایی کردن مذاکره زیر نظر متخصصان معدن ماناماین انجام خواهد شد.

بازرگانی ماناماین در زمینه خرید و فروش مواد معدنی، خدمات معدنی مانند پیمان کاری معدن و فرآوری محصولات معدنی و… شما را یاری می دهد.همچنین شما می توانید از طریق مجله مانا ماین از اخبار و رویداد های روز معدن، لیست قیمت مواد معدنی فلزی و غیر فلزی آگاهی پیدا کنید.