تحقق برنامه‌های سال 1400/ پیشرفت فیزیکی فاز 2 به 53 درصد رسید

مدیرعامل شرکت احیا استیل بافت اعلام کرد: اهداف این شرکت در سال 1400 در بخش‌های مختلف به ویژه بخش تولید مطابق با ظرفیت اسمی تحقق یافت.

مدیرعامل شرکت احیا استیل بافت اعلام کرد: اهداف این شرکت در سال 1400 در بخش‌های مختلف به ویژه بخش تولید مطابق با ظرفیت اسمی تحقق یافت.

به گزارش روابط عمومی گروه مالی گردشگری، عطارد گودرزی گفت: میزان تولید آهن اسفنجی شرکت احیا استیل بافت در سال 1400 (با وجود قطعی برق و گاز در بخشی از ایام سال) به 800 هزار تن رسید که معادل ظرفیت اسمی است.
وی افزود: میزان پیشرفت فیزیکی پروژه فاز 2 شرکت نیز در حال حاضر به 53 درصد رسیده است که امیدواریم با تلاش همه همکاران تا پایان سال جاری شاهد راه اندازی آزمایشی آن باشیم. برنامه افتتاح رسمی در بهار سال 1402 خواهد بود.
گودرزی ادامه داد: شرکت احیا استیل بافت در سال گذشته موفقیت‌هایی کسب کرد که از جمله آنها پیاده‌سازی نظام بودجه‌ریزی مبتنی بر برنامه، شناسایی ریسک و فرصت‌های سازمانی بر اساس مدل FMEA، بازنگری فرایندهای سازمانی براساس مدل APQC، تدوین سند برنامه‌ریزی استراتژی میان مدت و بلندمدت، استقرار سیستم MIS در حوزه‌های عملیاتی و استقرار نرم افزار هوش تجاری(BI) است.
وی با اشاره به نامگذاری امسال به ” تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین “، در خصوص برنامه های سال 1401 اظهار کرد: شرکت برای تحقق شعار امسال، در جهت تولید حداکثری و با کیفیت مطابق ظرفیت اسمی کارخانه گام خواهد برداشت که این مهم در تدوین برنامه تولید سال جاری در دستور کار قرار گرفته است.
گودرزی افزود: از اهم اهداف عملیاتی سال 1401 می‌توان به تحقق برنامه تولید مطابق ظرفیت اسمی، تکمیل فاز 2 و راه‌اندازی گرم آن تا پایان سال، تحقق برنامه زمانبندی پروژه های توسعه، مدیریت مصارف انرژی و کاهش توقفات تولید نام برد.
شرکت احیا استیل بافت با ظرفیت تولید سالانه 800 هزار تن آهن اسفنجی، بزرگترین و تنها مجتمع صنعتی بزرگ منطقه در سطح سه شهرستان بافت، رابر و ارزوئیه است که در سال ۱۳۹۸ افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

 

انتهای پیام//

 

منبع: معدن ۲۴ (www.madan24.com)

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها