حمایت از پایان‌نامه‌های مرتبط با اکوسیستم نوآوری و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی/ دانشجویان بخوانند

مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران(ایمینو) از پایان نامه ها و رساله های فناورانه دانشگاهی که منجر به ایجاد فناوری‌های نوین در بخش معدن می شود و دارای شرایط اعلام شده هستند، حمایت می‌کند.

مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران(ایمینو) از پایان نامه ها و رساله های فناورانه دانشگاهی که منجر به ایجاد فناوری‌های نوین در بخش معدن می شود و دارای شرایط اعلام شده هستند، حمایت می‌کند.

مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران(ایمینو) وابسته به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای شناسایی مشکلات اکوسیستم نوآوری و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی و تعریف پروژه های نیازسنجی با همکاری نهادهای فعال در اکوسیستم استارتاپی معادن و صنایع معدنی، از پایان نامه ها و رساله های فناورانه که منجر به ایجاد فناوری‌های نوین در بخش معدن می شود و دارای شرایط ذیل هستند حمایت می‌کند.

دانشجویان محترم لطفاً فقط در صورتی که حائز تمامی شرایط ذیل هستند در سامانه الکترونیکی ایمینو imino.ir ثبت نام کنند و در صورتی که حتی یکی از شرایط مورد نظر وجود ندارد، لطفاً ثبت نام صورت نپذیرد.

شرایط لازم:

۱. پایان نامه / رساله هایی در این فراخوان مورد حمایت قرار می گیرند که از هیچ منبع دیگری به جز منابع دانشکده / دانشگاه ذیربط حمایت نشده باشند.

۲. پایان نامه / رساله های درحال شروع که در زمینه اولویت‌های فناوری کارگروه ایمینو، پیشنهادیه مصوب دارند (بیش از شش ماه از تاریخ تصویب نگذشته باشد) و زمان دفاع پایان نامه / رساله حداکثر تا پایان بهمن ۱۴۰۱ باشد.

۳. موضوع پایان نامه / رساله منطبق با یکی از زنجیره فعالیت های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی زیر باشد:

* مبانی و فناوری‌های نوین معدن(اکتشاف، استخراج و فرآوری) و صنایع معدنی
* مبانی و فناوری‌های نوین صنایع معدنی
* مدیریت انرژی و آب در معدن و صنایع معدنی
* مدیریت و بازاریابی(فروش محصولات معدن و صنایع معدنی)
* کاربردهای جدید مواد معدنی و محصولات نوین بخش معدن و صنایع معدنی
* فناوری‌های نوین پشتیبانی از زنجیره معدن و صنایع معدنی(مدیریت معدن، لجستیک، حمل‌ونقل و..)
* مدیریت ایمنی، بهداشت محیط زیست در معدن و صنایع معدنی(سیستم‌ها، تجهیزات، خدمات و…)
* مدیریت باطله معادن و پسماند صنایع معدنی و استحصال آن‌ها
* فناوری‌های نوین و High Tech در بخش معدن و صنایع معدنی از جمله هوش مصنوعی، رایانش ابری، کلان داده، …

۴. خروجی پایان نامه / رساله حتماً منتج به ارائه کالا، نرم افزار یا خدمت فناورانه مشخص شود.

۵. پایان نامه / رساله هایی در اولویت حمایت قرار می گیرند که در موعد مقرر ارسال و در کارگروه مشترک داوری مصوب شوند.

در صورت تعدد پیشنهادها در کارگروه مشترک داوری در هر یک از موضوعات مورد نظر، حداکثر تا ۵ مورد، بررسی و داوری شده و حداکثر ۳ درخواست مورد تایید، حمایت خواهند شد.

اعلام نتایج اولیه این فراخوان در راستای حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی در بخش زیست بوم نوآوری و فناوری بخش معدن پس از داوری‌های صورت گرفته از طریق شبکه ایمینو اطلاع رسانی خواهد شد.

دانشجویان متقاضی می‌توانند درخواست و عنوان پروپوزال خود را با تکمیل فرم کاربرگ ثبت نام در سامانه الکترونیکی ایمینو ثبت کنند و در صورت هرگونه ابهام یا پرسش در این خصوص با شماره‌ ۴۱۸۶۸۶۱۷ – ۰۲۱ تماس بگیرند.

مرکز نوآوری ایمینو با هدف اتصال دانش و فناوری‌های نوین به چرخه معدن و صنایع معدنی کشور شهریورماه سال ۱۳۹۹ از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در راستای بسط، توسعه و حمایت از کسب و کارهای نوپا راه‌اندازی شده و تاکنون میزبان بیش از ۱۲ تیم استارت‌آپی در فضای کار اشتراکی خود بوده است.

http://imino.ir/web_directory/3884-%D9%81%D8%B1%D9%85.html?sisOp=new&fid=34

 

 

انتهای پیام//

 

منبع: معدن ۲۴ (www.madan24.com)

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها