28 اردیبهشت؛ برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه ارفع

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت آهن و فولاد ارفع (با نماد بورسی ارفع) برای سال (دوره) مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1400 در روز چهارشنبه (28 اردیبهشت)‌ برگزار خواهد شد.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت آهن و فولاد ارفع (با نماد بورسی ارفع) برای سال (دوره) مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1400 در روز چهارشنبه (28 اردیبهشت)‌ برگزار خواهد شد.

به گزارش روز دوشنبه سایت خبری- تحلیلی معدن24 از سامانه کدال،
از همه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 9 روز چهارشنبه (مورخ 1401/02/28 ) در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان ولیعصر، بالاتر از جام جم، نرسیده به چهارراه پارک وی، مجموعه فرهنگی ورزشی وزارت کار و امور اجتماعی، سالن تلاش برگزار می‌شود حضور بهم رسانند.

** دستور جلسه
استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی.
تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1400/12/29
انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار
انتخاب اعضای هیئت‌مدیره
تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
تعیین پاداش هیات مدیره

** نحوه دریافت برگ حضور در جلسه

از سهامداران یا نمایندگان قانونی آنان درخواست شده است، برای اخذ برگ حضور در جلسه از ساعت 8 صبح لغایت 17 روز دوشنبه 26 اردیبهشت‌ماه 1401 با در دست داشتن کارت ملی جهت اشخاص حقیقی و معرفی نامه معتبر با امضای صاحبان امضای مجاز برای اشخاص حقوقی، به دفتر امور سهام و مجامع شرکت واقع در تهران، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، کوچه ایرج، شماره 4، طبقه سوم مراجعه کنند.
همچنین سهامداران می توانند در روز برگزاری مجمع قبل از ساعت شروع جلسه به محل برگزاری مجمع مراجعه کرده و برگ حضور در جلسه را اخذ کنند.
پایان خبر////

انتهای پیام//

منبع: معدن ۲۴ (www.madan24.com)

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها