عبور از مرز تولید 4 میلیون تن گندله، همراه با رکوردهای متعدد

مدیرعامل فولاد سنگان، با تبریک فرارسیدن سال نو و آرزوی سالی سرشار از موفقیت برای تمامی همکاران در گروه فولاد مبارکه اظهار کرد :

فولاد سنگان در سال 1400 توانست از مرز تولید چهار میلیون تن گندله عبور نماید و با ثبت رکوردهای متعدد تولیدی در گندله سازی، اهداف تولیدی را محقق نماید.

وی افزود : شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان، با توجه به هدف گذاری و بررسی تمامی ظرفیت ها و محدودیت ها، تولید سه میلیون و پانصد هزار تن گندله را در سال 1400 هدف گذاری نموده بود که توانست با تولید بیش از چهار میلیون تن ، 115 درصد از برنامه هایش را محقق نماید.

امرایی اضافه کرد: این شرکت در سال 99، بیش از 3 میلیون و سیصد هزار تن گندله را تولید نموده بود که با لطف الهی و تلاش روز افزون همکارانم، رشد 22 درصدی تولید را مشاهده نمودیم.

رشد تولید 22 درصدی، افزایش سود ، کسب عنوان گرید A در گروه فولاد مبارکه و صعود 45 پله ای در رتبه بندی imi-100  و کسب جایگاه 64 ام، از جمله افتخارات کسب شده در سال تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها بود که نشان از  تلاش گسترده و همدلی تمامی ارکان این شرکت در حوزه های مختلف بهره برداری، بازرگانی، سرمایه های انسانی، مالی  ، توسعه و تکنولوژی و تعالی سازمانی  دارد.

مدیرعامل فولاد سنگان به محدودیت های ناشی از قطع برق و گاز و تاثیر مستقیم آن بر کاهش تولید در سال گذشته اشاره کرد و افزود:

یقینا اگر محدودیت های تحمیلی بر صنایع فولادی کشور نبود، فولاد سنگان از ظرفیت اسمی  کارخانه که همان تولید 5 میلیون تن گندله بود، عبور می کرد و با در نظر گرفتن 71 روز تولید از دست رفته به دلیل قطعی برق و گاز، عملا ما بیش از 1 میلیون تن تولید گندله را از دست دادیم که با در نظر گرفتن میزان گندله تولید شده در سال 1400 و تولید از دست رفته ، میتوانستیم از ظرفیت اسمی کارخانه هم عبور نموده و قطعا شاهد تحقق رکوردی فوق العاده در حوزه تولید گندله در کشور می بودیم .

وی با اشاره به رکوردهای روزانه ، ماهیانه و همچنین میزان گندله تجمعی تولید شده تا بحال افزود :

حاصل مجاهدت شبانه روزی همکاران پرتلاشم، کسب افتخارات و رکوردهای متعدد بود، بطوریکه ما توانستیم، با تولید روزانه بیش از 18 هزار تن در آخرین روزهای سال، رکورد تولید روزانه این شرکت را جابجا نموده و با تولید بیش از 470 هزار تن، رکوردی جدید در تولید ماهیانه گندله را در این شرکت ثبت نماییم.

وی ادامه داد: این شرکت از ابتدای راه اندازی تاکنون قریب به 14 میلیون تن گندله تولید نموده است که نشان از ظرفیت بالای فولاد سنگان در تحقق اهداف و برنامه های تولیدی اش دارد.

امرایی در پایان اضافه کرد :در دستیابی به اهداف تولیدی در سال جاری که بنا به فرموده مقام معظم رهبری سال “تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین” است ، خانواده بزرگ فولاد سنگان همچون سال گذشته ، لبیک گویان تا تحقق شعار سال از پای نخواهد نشست و دستیابی به رکوردهای روزانه و ماهیانه جدید و انشالله عبور از ظرفیت اسمی کارخانه، اولویت اصلی این شرکت در دستیابی به تولید بیشتر خواهد بود، کما اینکه رهبر فرزانه انقلاب، باز هم سال جدید را با اولویت تولید انتخاب کرده اند که سنگینی این مسئولیت خطیر بر شانه های صنعت نیز خواهد بود و انشالله با هم افزایی کلیه واحدهای تولیدی و صنعتی در کشور، شاهد تحقق فرمایشات معظم له باشیم.

 

انتهای پیام//

 

منبع: معدن ۲۴ (www.madan24.com)

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها