ذوب آهن اصفهان و شرکت عمران فولاد شهر در مسیر هم افزایی و تعامل بیشتر

حمیدرضا شیروانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید فولادشهر، پنچ شنبه ۲۵ فروردین ماه ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان، با مهندس ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد .

مهندس رخصتی در این دیدار، تعامل و همکاری شرکت عمران فولاد شهر با ذوب آهن را شایسته قدردانی دانست و گفت: برخی مسائل فی مابین از جمله تعیین تکلیف مالکیت در چند مورد باقی مانده است که با توجه به دیدگاه مثبت و سازنده طرفین به زودی حل می شود .

وی افزود: فولادشهر توسط ذوب آهن ایجاد شد و هنوز هم به این شهر خدمات می دهیم که در حوزه مسئولیت اجتماعی شرکت است .

سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن با اشاره به برخورداری این شرکت از فضای سبز ریشه دار به وسعت بیش از ۱۶هزار هکتار گفت: دانش و توانایی در حوزه فضای سبز موجود در این شرکت می تواند در فولادشهر برای توسعه فضای سبز به کار رود .

مهندس رخصتی یکی از زمینه های اصلی همکاری بین ذوب آهن و شرکت عمران فولاد شهر را در حوزه ساخت مسکن دانست و گفت: با توجه به فعالیت ذوب آهن برای تامین مسکن کارکنان، تعامل در این زمینه بسیار موثر و ضروری است ضمن این که ذوب آهن می تواند در جهت تامین مقاطع ساختمانی برای پروژه های ساخت مسکن فولادشهر در قالب طرح دولت برای ساخت یک میلیون مسکن در سال، نقش موثری ایفا نماید.

شیروانی نیز بر ضرورت هم افزایی ذوب آهن و شرکت عمران فولادشهر تاکید کرد و گفت: هسته اصلی فولادشهر توسط ذوب آهن بنا نهاده شد و مالکیت آن نیز در گذشته متعلق به این شرکت بود و هم اکنون تعداد قابل توجهی از کارکنان و بازنشستگان ذوب آهن در فولادشهر ساکن هستند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید فولادشهر افزود: بر اساس طرح دولت برای ساخت یک میلیون مسکن در سال که قرار است در این چهار سال تداوم یابد، در مجموع ۶۰۰ هزار مسکن به شهرهای جدید اختصاص یافته که در این میان سهمیه فولادشهر ۱۵ هزار مسکن است و این امر می تواند زمینه همکاری خوبی با ذوب آهن باشد.

وی ضمن اعلام آمادگی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر برای همکاری در جهت اجرای پروژه ساخت مسکن برای کارکنان ذوب آهن، اظهارداشت: امیدوارم در حوزه توسعه فضای سبز فولادشهر با حمایت ذوب آهن بتوانیم گام های موثری برداریم که درنهایت رضایت بیشتر مردم را حاصل نماید.

 

انتهای پیام//

 

منبع: معدن ۲۴ (www.madan24.com)

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها