سنگ آهن

فیلترها

بیشتر
انتخاب استان
انتخاب وضعیت
سنگ آهن دانه بندی هماتیت

سنگ آهن دانه بندی هماتیت یزد کد mf1016

سنگ-آهن-هماتیت-دامغان

سنگ آهن هماتیت دامغان

کنسانتره سنگ آهن یزد

کنسانتره سنگ آهن یزد

کنسانتره سنگ آهن

کنسانتره سنگ آهن زنجان

گندله شرکت سنگان خواف

گندله شرکت سنگان خواف

گندله اپال پارسیان

گندله اپال پارسیان

گندله

گندله اردکان

آهن-اسفنجی-شرکت-صنعت-فولاد-شادگان

آهن اسفنجی صنعت فولاد شادگان

گندله زرند

گندله زرند

گلوخه-فولاد-سیرجان-ایرانیان

گندله فولاد سیرجان ایرانیان

سنگ آهن چیست ؟ 

سنگ آهن از جمله سنگ هایی است که از معادن شناسایی و استخراج می شود. معمولا این سنگ ها دارای رگه هایی از جنس آهن هستند. به همین منظور دارای مقاومت و استحکام بسیار بالایی می باشند. از طرف دیگر می توان گفت امروزه به دلیل وجود رگه های آهن در سنگ های آهن، استفاده، خرید و فروش آن ها گسترش یافته است. اما می دانیم که سنگ های آهن برای اینکه مورد استفاده قرار بگیرند، می بایستی طی مراحل مختلف کلوخه، دانه بندی، کنسانتره، گندله، خالص سازی شوند. یعنی خالص سازی از مهم ترین مراحل برای قابل استفاده بودن سنگ های آهن می باشد. معمولا خالص سازی سنگ های آهن با انجام فعالیت و فرایند های ذوب انجام می شود.

خرید سنگ آهن

خرید سنگ آهن امروزه به عنوان یکی از پر درآمد ترین مشاغل و فعالیت ها به شمار می رود. به همین منظور امروزه تمامی افراد سعی می کنند با کشف معدن و به ثبت رساندن آن، سود بسیاری کسب کنند و از نظر اقتصادی تا حد زیادی خود را بالا ببرند. همان طور که می دانیم خرید انواع مختلف سنگ های آهن با توجه به مراحل کشف آن ها انجام می ‌شود. یعنی افراد می ‌توانند با کشف و به ثبت رساندن سنگ های آهن آن ها را به فروش برساند. یکی از مهم ترین مراحل در خرید و فروش سنگ های آهن کشف معدن آن ها و مراحل به ثبت رساندن‌شان می باشد.خرید و فروش مواد معدنی و خرید و فروش معدن های سنگ آهن، مس، بوکسیت، زغال سنگ، سرب و روی بیشتر مورد نیاز صنعت و بازار تقاضای مواد معدنی می باشد.

معمولاً خریداران سنگ آهن آن ها را بر اساس انواع مختلف هماتیت و مگنیت که وجود دارند، خریداری می کنند. از طرف دیگر کارخانه ها نیز با توجه به نیاز خود سنگ های آهن را خریداری و پیش خرید می کنند. اما یکی از نکات بسیار مهم در خرید و یا فروش سنگ های آهن برخورداری از پروانه بهره برداری از معدن  می باشد. یعنی افرادی که قصد فروش سنگ های آهن را دارند می بایستی از پروانه بهره برداری از معدن برخوردار باشند.

بهترین روش برای خرید سنگ های آهن

روش های خرید سنگ آهن متفاوت و متغیر می باشد. لذا افراد می توانند بر اساس وقت خود روش مناسب و مقرون به صرفه را انتخاب کنند. امروزه با توجه به روش های مختلفی که به وجود آمده است بسیاری از افراد به صورت اینترنتی محصولات را خریداری می ‌کنند و از خدمات آن ها به خوبی بهره مند می شوند.شما می توانید از طریق بازرگانی معدن و مواد معدنی مانا ماین از خدمات تخصصی خرید و فروش سنگ آهن و خدمات معدنی بهره مند شوید.

لذا افراد می بایستی با رعایت تمامی شرایط و قوانین به خرید سنگ آهن بپردازند. پس سرمایه گذاران در معدن  و خریدار سنگ آهن بهتر است در کار خود بهترین عملکرد ها را داشته باشد.

فروش سنگ های آهن

علاوه بر خرید، فروش سنگ آهن نیز به گونه ای است فروشندگان با توجه به عوامل مختلفی در قیمت آن ها را مشخص و تعیین می کنند. یعنی آن ها فروش سنگ های آهن را بر اساس عوامل و معیار های مختلفی انجام می دهند. امروزه قیمت‌ گذاری و فروش سنگ های آهن به دو صورت انجام می شود. یعنی طرفین فروشنده و خریدار بر اساس توافق یکدیگر تعیین می‌ کنند به چه صورت به خرید و فروش بپردازند. دو روش کارشناسی و یا غیر کارشناسی از مهم ترین روش های تعیین قیمت فروش سنگ آهن به شمار می روند.