G-2W7HY32YH5

حسینی: نتایج چشمگیر ۶ ماه گذشته در صندوق فولاد با اعتماد به مدیران “انقلابی، جوان و جهادی” به دست آمد/ عامریان: صندوق بازنشستگی فولاد در دولت سیزدهم متحول شد

معدن۲۴:معاون پارلمانی رئیس جمهور در جریان بازدید از صندوق بازنشستگی فولاد در نشست با مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت های تابعه صندوق حضور یافت.

معدن۲۴:معاون پارلمانی رئیس جمهور در جریان بازدید از صندوق بازنشستگی فولاد در نشست با مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت های تابعه صندوق حضور یافت.

حسین عامریان ضمن خیرمقدم به سید محمد حسینی و هیات همراه ایشان در خصوص معرفی و تاریخچه صندوق بازنشستگی فولاد، وظایف، ماموریت ها، نحوه انتقال صندوق به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آخرین آمار ذی نفعان و مشارکین و به ویژه دستاوردهای صندوق در دولت جدید گزارشی را ارائه داد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور در این دیدار ضمن تاکید بر رویکرد دولت سیزدهم در ترویج الگوی مدیریتی “انقلابی، جوان و جهادی” یادآور شد نتایج چشمگیر شش ماه گذشته در صندوق فولاد با اعتماد به  مدیران “انقلابی ،جوان و جهادی” به دست آمده است.

به گفته وی دولت سیزدهم توانسته است با رویکرد جوانگرایی تحولات مثبتی را در حوزه های مختلف اقتصادی ایجاد کند.تحولاتی که می تواند در آینده ایی نزدیک به شکوفایی اقتصاد وو از بین رفتن مشکلات، بدون وابستگی به غرب منجر شود.

عامریان با تشریح وضعیت نابسامان صندوق بازنشستگی فولاد در آغاز فعالیت تیم مدیریتی جدید، شفافیت و مقابله با فساد، جوان گرایی مدیریتی و به کار گیری مدیران انقلابی، اصلاحیه همسان سازی، تکریم و ارتقای رفاه بازنشستگان، برنامه ریزی برای سودده شدن شرکت های زیرمجموعه، پیگیری موضوعات کارگری، انضباط مالی، پیگیری پرونده های متعدد حقوقی، افتتاح و کلنگ زنی چند طرح توسعه ای، تعامل مطلوب با نمایندگان مجلس و برخی اقدامات دیگر را از جمله مهم ترین دستاوردهای صندوق بازنشستگی فولاد در شش ماهه اخیر عنوان کرد.

وی با بیان اینکه صندوق بازنشستگی فولاد در دولت سیزدهم متحول شده است افزود: صندوق بازنشستگی فولاد و شرکت های تابعه با رویکردی جهادی برای تحقق برنامه های دولت سیزدهم عزم جدی دارند.

عامریان با اشاره به سفرهای استانی خود به استان های مختلف شامل، کرمان، یزد، مازندران، خراسان، گلستان و خوزستان برای دیدار با بازنشستگان و بررسی وضعیت شرکت های تابعه گفت: برای نمونه، از زمان آغاز مسئولیت چهار بار به استان کرمان سفر کردم. در این استان مسایل حاد کارگری و اعتصابات وجود داشت که با همدلی با شورای کارگری و جلساتی که برگزار شد این مسایل مرتفع شد.

وی افزود: تیم مدیریتی جدید صندوق اصلاح همسان سازی را در ظرف کمتر از ۳ ماه انجام داد. ضمن اینکه خدمات متعدد رفاهی به بازنشستگان از جمله سفرهای زیارتی و سیاحتی در دوره کنونی مشهود بوده است.

عامریان با اشاره به انتقادهای برخی بازنشستگان از بیمه درمان گفت: در قرارداد جدید تمام نواقص قراردادهای سالهای گذشته را برطرف و شرکت بیمه گر را مکلف به برطرف نمودن مشکلات موجود نموده ایم.

ادیانی راد معاون تقنینی معاونت پارلمانی رئیس جمهور نیز با  اشاره به سوابق کاری خود در مجموعه زغالسنک البرز مرکزی و آشنایی با مجموعه صندوق گفـت تیم مدیریتی جوان صندوق کارهای بزرگی انجام داده که قابل تقدیر است.

وی افزود: امیدواریم با همکاری یکدیگر در برنامه هفتم توسعه، صندوق فولاد ردیف بودجه مستقل داشته باشد.

در این جلسه، شیخان و حمیدیان مدیران عامل شرکت های دخانیات و سنگ آهن مرکزی نیز گزارشی از شرکت متبوع خود ارائه دادند.

سید محمد حسینی نیز در پایان جلسه با ابراز خرسندی از خدمات صندوق فولاد به بازنشستگان و با اشاره به اهمیت تکریم این قشر خدوم، به تبیین رویکردهای و برنامه های دولت سیزدهم و به ویژه معاونت امور مجلس رئیس جمهور در تعامل نمایندگان و مدیران دستگاه های اجرایی پرداخت.

وی  با بیان اینکه مدیریت جوان صندوق فولاد تحولی عظیم را در این صندوق ایجاد کرد گفت: آماده همکاری با صندوق فولاد هستیم تا در لایحه بودجه سال آینده، احکام محکم بودجه ای برای صندوق در نظر گرفته شود. ضمن اینکه آماده هستیم تا با همکاری صندوق اصلاحات قانونی مورد نظر صندوق فولاد در قالب لایحه به مجلس تقدیم شود.

گفتنی است احمد خانی نوذری معاون اقتصادی وزارت کار ، ساسان والی زاده مشاور فرهنگی رسانه ای معاون پارلمانی رئیس جمهور و امیر فؤاد  محسنی مدیرکل حوزه مدیرعامل نیز دراین نشست حضور داشت.

photo_2022-06-21_10-54-28

photo_2022-06-21_10-54-28 (2)

 

انتهای پیام//

 

منبع: معدن بیدار ۲۴ (madanbidar.ir)

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها